Війська РФ намагалися піти вперед на межі Донецької та Луганської областей, але отримали відсіч – Лисогор

Підрозділи Сил оборони України відбили спробу російських військ просунутися вперед у Серебрянському лісі на межі Донецької та Луганської областей. Про це повідомив у Телеграмі 18 листопада начальник Луганської ОВА Артем Лисогор.

За його словами, через погодні умови на деяких ділянках росіяни зменшують використання броньованої техніки. Проте кількість обстрілів по позиціях ЗСУ та населених пунктах залишається стабільно великою. 

"Вогонь противник відкрив по Невському та Білогорівці. Спробував просунутися уперед у Серебрянському лісі – на межі Луганщини та Донеччини. А саме, північніше Серебрянки – безрезультатно", - зазначив Лисогор.

За даними пресцентра Сухопутних військ ЗСУ, на ділянках фронту в Луганській області окупанти нанесли три авіаудари та здійснили п'ять штурмів. Противник втратив 156 своїх військових та 30 одиниць техніки.

Як повідомлялося, на підконтрольній Україні території Луганської області залишається 65 мешканців на кілька сіл.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті