Війну в Україні підтримують 75% росіян, але більшість виступає за мирні переговори

У квітні 2023 року спостерігається незначне зростання підтримки дій російських збройних сил в Україні серед населення РФ. Про це свідчать результати опитування російського незалежного "Левада-центру".

Соціологи відмічають, що в квітні спостерігається незначне зростання підтримки дій російських збройних сил в Україні. 43% безперечно підтримують (у березні – 41%), 32% скоріше підтримують (у березні – 31%). Не підтримують – 16% (у березні – 20%).

Респонденти, які підтримують дії російських ЗС в Україні, пояснюють це тим, що "треба підтримувати своїх" (19%), для того, щоб забезпечити безпеку країни (16%), а також для того, щоб "знищити фашистів" та захистити "громадян" /росіян/мешканців Донбасу” (по 14%).

У квітні трохи збільшилася частка прихильників початку мирних переговорів. Цього місяця їх 51% (у березні – 48%) проти 38% опитаних, які підтримують продовження воєнних дій (у березні – 42%).

Загальноросійське опитування Левада-центру проведено 20 - 26 квітня 2023 року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського та сільського населення обсягом 1623 особи віком від 18 років і старше у 137 населених пунктах, 50 суб'єктах РФ.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті