Війна очима дружини рашиста: "Чоловік людей убиває... Мій котику. Ти служиш своїй країні"

Дружина російського окупанта, який воює поблизу Кремінної і розповідає, що обстрілює село Торське, каже, що знає: її чоловік вбиває людей, проте закликає його "ставитися до цього інакше". Про це свідчить перехоплення розмови окупанта з дружиною, опубліковане Головним управлінням розвідки (ГУР) Міноборони України 30 березня.

Між ними відбувається такий діалог:

– Я вже знаю, чим мій чоловік займається. 

– Чим займається… Людей вбиває…

– Мій котику… Стався до цього інакше… Ти служиш своїй країні…

Військовий також розповідає жінці, що мешканці Кремінної ставляться до окупантів вкрай погано, спілкується з ними українською мовою та в очі називають агресорами.

Крім того, від розповідає, що гине дуже багато росіян, що українські військові два дня тому вирізали п’ятьох ВДВшників (на що дружина щиро бідкається) і трьох взяли в полон.

Раніше було опубліковано перехоплення, в якому окупант скаржиться на значні втрати: "Усі загинули... Це фарш, а не війна".

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті