Відновлення електростанції в Дніпрі після нічного удару дронами може тривати місяці - директор ДТЕК

Відновлення електростанції, яка вийшла з ладу в Дніпрі після нічного удару дронами 13 лютого, триватиме тижні чи навіть місяці. Про це заявив директор ДТЕК Дмитро Сахарук, пише "Дзеркало тижня".

"До неї прилетіло багато дронів, пошкоджено критичне та великогабаритне обладнання. Станція зараз не працює, відбувається аналіз ушкоджень", - сказав Сахарук.

Він уточнив, поки що всі споживачі в Дніпрі та області зі світлом, але "схема електропостачання ненадійна".

Раніше повідомлялось, що через російські удари припинила роботу одна з теплоелектростанцій на Дніпропетровщині.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті