Відео розстрілу українського військового після сказаних ним слів "Слава Україні" справжнє – ООН

ООН вважає відео розстрілу українського військового після сказаних ним слів "Слава Україні", що поширилося в соцмережах, є справжнім. Про це повідомили в Управлінні верховного комісара ООН з прав людини агентству AFP, пише "Deutsche Welle" 8 березня.

"На підставі попереднього вивчення ми вважаємо, що відео може бути справжнім", – повідомили в управлінні верховного комісара ООН з прав людини.

Представниця ООН також заявила, що після збройного нападу росії на Україну понад рік тому Управління верховного комісара ООН з прав людини зафіксувало численні порушення міжнародного гуманітарного права щодо військовополонених.

"За всіма цими звинуваченнями має бути проведене неупереджене та ефективне розслідування, а винні притягнуті до відповідальності", – наголосила представниця ООН.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що росіяни впритул розстріляли беззбройного полоненого воїна ЗСУ.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті