Відео розстрілу українського військового після сказаних ним слів "Слава Україні" справжнє – ООН

ООН вважає відео розстрілу українського військового після сказаних ним слів "Слава Україні", що поширилося в соцмережах, є справжнім. Про це повідомили в Управлінні верховного комісара ООН з прав людини агентству AFP, пише "Deutsche Welle" 8 березня.

"На підставі попереднього вивчення ми вважаємо, що відео може бути справжнім", – повідомили в управлінні верховного комісара ООН з прав людини.

Представниця ООН також заявила, що після збройного нападу росії на Україну понад рік тому Управління верховного комісара ООН з прав людини зафіксувало численні порушення міжнародного гуманітарного права щодо військовополонених.

"За всіма цими звинуваченнями має бути проведене неупереджене та ефективне розслідування, а винні притягнуті до відповідальності", – наголосила представниця ООН.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що росіяни впритул розстріляли беззбройного полоненого воїна ЗСУ.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті