Від Синьківки до Білогорівки: окупанти дуже активізувались у зоні бойового зіткнення на Луганщині

Російські окупанти дуже активізувались у зоні бойового зіткнення протягом останнього тижня. Про це повідомив начальник Сєвєродонецької РВА Роман Власенко у вечірньому ефірі "Апостоф TV" 18 січня. 

"Зараз етап дуже потужних бойових дій. Окупанти дуже активізувались останній тиждень. Фактично тис іде по всій лінії зіткнення. починаючи від Синьківки закінчуючи Білогорівкою. Не можна сказати, що ають якісь певні успіхи, але тиск реально значний. Використовують бронетехніку, використовують авіацію. Останній час почали активно використовувати FPV-дрони у своїх штурмах. Найгарячіше все ж таки - маюуть це Терни, Серебрянське лісництво та Білогорівка", - сказав Власенко.

За його словами, "...в цілому є таке відчуття, що окупанти накопичують ресурси". 

"Є інформація про те, що підрозділи "Шторм Z" заходять на півночі Луганської області, є інформація про те, що заходять нові мобілізовані на старі окуповані території. Видно, що люди нові, перший раз тут", - зауважив Власенко. 

Він підкреслиі, що, тим не менш, ситуація з боку ЗСУ контрольована. 

Раніше повідомлялось, що в окупованих містах Донбасу - від Первомайська Луганської області до Донецька - помітно побільшало свіжомобілізованих окупантів протягом останніх півтора тижня.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті