"Саїд", "Хасан", "Татарин": на Донбасі значно побільшало свіжомобілізованих зі східних регіонів РФ

В окупованих містах Донбасу - від Первомайська Луганської області до Донецька - помітно побільшало свіжомобілізованих окупантів протягом останніх півтора тижня. Про це повідомив український військовослужбовець із позивним "Східний" у Телеграм 18 січня.

"Від Донецька до Первомайська (Донецька - Луганська області) практично у всіх населених пунктах відмічається різкий приріст свіжого камуфляжу протягом останніх півтора тижня. Привозять до ринків, десант одразу кидається до перехожих, запитуючи про банкомати, ринки, супермаркети, будівельні та господарські магазини. Видно одразу - свіжі, чисті, вперше в наших містах", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що в переважній більшості всі мобілізовані "особливо росіяни" - вилицюваті, круглолиці, розкосоокі і з акцентом.

"Позивні суцільно "Саїд", "Хасан", "Татарин" і все в цій площині", - підкреслюється в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що суходольську колонію на Луганщині окупанти планують звільнити від ув'язнених і "непокірних", щоб утримувати своїх же військових, які відмовляються бути "м'ясом".

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті