Від початку повномасштабного вторгнення рашисти вбили 262 українських спортсменів - Гутцайт

Унаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну загинули 262 спортсмени. Про це 1 квітня повідомила пресслужба Офісу президента з посиланням на міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта.

"Російська війна забрала життя 262 спортсменів, які мріяли бути на Олімпійських іграх і міжнародних чемпіонатах. Російська армія також зруйнувала 363 спортивні об'єкти в Україні", - заявив чиновник.

Таку заяву Гутцайт зробив під час зустрічі з президентом Міжнародної федерації гімнастики Морінарі Ватанабе.

Міністр наголосив, що такі цифри красномовно свідчать про те, що спортсменів із РФ не повинно бути на спортивних змаганнях і на Олімпійських іграх. Особливо з огляду на те, що "всі вони підтримують війну і відвідують заходи, що проводяться на підтримку війни".

"Російські спортсмени носять форму із символікою війни, не засуджують убивство українських спортсменів", - додав міністр молоді та спорту.

Нагадаємо, раніше Кабмін ухвалив рішення, що українські спортсмени візьмуть участь тільки в тих відбіркових змаганнях на Олімпіаду, де не буде росіян.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті