"Від Китаю не було пропозицій щодо обговорення мирного плану" - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що представники китайської влади не зв'язувалися із ним щодо обговорення мирної ініціативи. Про це український президент розповів в інтерв'ю японському виданню The Yomiuri Shimbun.

Зеленський висловив скептицизм щодо пропозиції Китаю з 12 пунктів, які закликають до припинення вогню та мирних переговорів між росією та Україною, зазначивши, що «повага суверенітету та територіальної цілісності» має бути на першому місці.

«Я не отримував пропозиції від Китаю бути посередником. Я не отримував пропозиції зустрітися. Я також по дипломатичних каналах дав прямі повідомлення, що хочу поговорити з лідером Китаю», - розповів Зеленський.

Як повідомлялося раніше, президент США Джо Байден має великі сумніви, що Китай братиме перед росією "якісь зобов'язання"

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті