"Від Китаю не було пропозицій щодо обговорення мирного плану" - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що представники китайської влади не зв'язувалися із ним щодо обговорення мирної ініціативи. Про це український президент розповів в інтерв'ю японському виданню The Yomiuri Shimbun.

Зеленський висловив скептицизм щодо пропозиції Китаю з 12 пунктів, які закликають до припинення вогню та мирних переговорів між росією та Україною, зазначивши, що «повага суверенітету та територіальної цілісності» має бути на першому місці.

«Я не отримував пропозиції від Китаю бути посередником. Я не отримував пропозиції зустрітися. Я також по дипломатичних каналах дав прямі повідомлення, що хочу поговорити з лідером Китаю», - розповів Зеленський.

Як повідомлялося раніше, президент США Джо Байден має великі сумніви, що Китай братиме перед росією "якісь зобов'язання"

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті