Байден має великі сумніви, що Китай братиме перед росією "якісь зобов'язання"

Під час зустрічі 24 березня в Оттаві прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо та президент США Джо Байден виступили єдиним фронтом проти авторитарних режимів. Про це повідомляє "Голос Америки".

На спільній прес-конференції Байден поставив під сумнів рівень співпраці Китаю та росії, зазначивши, що Китай поки не поставив росії зброї для використання проти України.

Глава Білого дому зазначив, що США зміцнили свої альянси, у тому числі – по лінії НАТО та «Великої сімки», з Південною Кореєю та країнами «Чотирьохстороннього діалогу», до якого, крім США, входять Австралія, Індія та Японія.

«Ми значно розширили наші альянси, – сказав американський лідер. – Скажіть, як ви подивитесь на ситуацію, в якій Китай бере на себе значні зобов'язання перед Росією. Які зобов'язання вони можуть взяти?».

Як повідомлялося, міністр оборони США в Конгресі назвав путінську росію "гострою загрозою" та запевнив у продовженні підтримки України.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті