Байден має великі сумніви, що Китай братиме перед росією "якісь зобов'язання"

Під час зустрічі 24 березня в Оттаві прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо та президент США Джо Байден виступили єдиним фронтом проти авторитарних режимів. Про це повідомляє "Голос Америки".

На спільній прес-конференції Байден поставив під сумнів рівень співпраці Китаю та росії, зазначивши, що Китай поки не поставив росії зброї для використання проти України.

Глава Білого дому зазначив, що США зміцнили свої альянси, у тому числі – по лінії НАТО та «Великої сімки», з Південною Кореєю та країнами «Чотирьохстороннього діалогу», до якого, крім США, входять Австралія, Індія та Японія.

«Ми значно розширили наші альянси, – сказав американський лідер. – Скажіть, як ви подивитесь на ситуацію, в якій Китай бере на себе значні зобов'язання перед Росією. Які зобов'язання вони можуть взяти?».

Як повідомлялося, міністр оборони США в Конгресі назвав путінську росію "гострою загрозою" та запевнив у продовженні підтримки України.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті