Верховний суд залишив виправдальний вирок колишнього міністра інфраструктури України Омеляна у силі

Колишнього міністра інфраструктури України Володимира Омеляна остаточно виправдано по справі у зниженні ставок портових зборів. Про це повідомляє журналістка Світлана Крюкова у своєму Телеграм-каналі.

За словами адвоката Омеляна, Олександра Лисака, Верховний Суд залишив без задовільнення скаргу прокурора щодо виправдального вироку його підзахисному. 

Вищий антикорупційний суд України виправдав Омеляна по цій справі ще у 2021 році, але лише зараз Верховний Суд України поставив крапку.

Як повідомлялося раніше, Конституційний Суд України захистив гарантованість пенсії у розмірі не нижче прожиткового мінімуму

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті