Верховна Рада позбавила мандатів Медведчука, Деркача та ще двох депутатів ОПЗЖ

Верховна рада позбавила депутатських мандатів зрадника України Віктора Медведчука та ще трьох нардепів. Про це 13 січня у Telegram повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

"Рада позбавила мандатів через втрату громадянства Віктора Медведчука (320 за), Тараса Козака (317 за), Андрія Деркача (314 за) та Ріната Кузьміна (319 за)", - повідомив Железняк.

Варто зазначити, що з цієї четвірки Деркач був позафракційним депутатом, а Медведчук, Козак та Кузьмін були представниками забороненої в Україні партії ОПЗЖ.

Також Рада позбавила мандата Андрія Аксьонова за власною заявою самого нардепа. У цій ситуації за проголосували 294 нардепи.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський позбавив Медведчука, Козака, Деркача та Кузьміна українського громадянства.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті