Верховна Рада звільнила від мита коптери, тепловізори, ПНБ та низку іншого військового спорядження

Верховна Рада схвалила законопроєкти, згідно з якими від ПДВ та мита звільняються коптери, тепловізори, прибори ночного бачення (ПНБ) та ціла низка іншого військового спорядження. Про це 6 лютого у Telegram повідомив нардеп Ярослав Железняк, а також свідчать картки проєктів №8360 та №8361-д на сайті парламенту.

"Рада схвалила наші законопроєкти №8360/8361-д щодо звільнення від ПДВ та мита ввезення коптерів, тепловізорів, коліматорів та приладів нічного бачення", - повідомив депутат.

Причому, як зазначив Железняк, завдяки зверненням волонтерських організацій до цих проєктів додали і рації. Ці постанови підтримали 331 та 326 нардепів.

"Також зняли всі бюрократичні обмеження щодо імпорту цих важливих для нашої оборони товарів", - повідомив нардеп.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада дозволила імпорт генераторів та Starlink без мит та ПДВ.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті