Верховна Рада дозволила імпорт генераторів та Starlink без мита та ПДВ

Верховна Рада підтримала законопроєкти, які скасовують податки на імпорт генераторів та Starlink. Про це 13 грудня у Telegram повідомив нардеп фракції "Голос" Ярослав Железняк.

"ВРУ підтримала у другому читанні законопроєкти Разумкова №8196/8197 про сприяння відновленню енергетичної інфраструктури України", - заявив парламентарій.

За ці закони проголосували 331 та 332 народні депутати відповідно. Завдяки цьому на законодавчому рівні впроваджується ввезення генераторів, іншого обладнання, а також Starlink без мита та ПДВ. Ця норма, яка діятиме і для фізичних осіб, триватиме до травня 2023 року.

Також громадянам дозволили зберігати паливо без ліцензії до 2000 літрів. Нарешті, депутати звільнили від ПДВ та мита технічну допомогу Energy Community, ця ж норма торкнеться і ввезення обладнання для відновлення енергії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін звільнив від сплати ПДВ та ввізного мита важливі для опалювального сезону товари.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті