Верховна Рада збільшила до 40 днів відпустки для військових

Верховна Рада збільшила тривалість відпусток для військовослужбовців до 40 днів. Про це повідомив член фракції "Європейська солідарність", співавтор документа Олексій Гончаренко у Телеграм.

Як повідомляється, ухвалення відповідного законопроєкту №9378 у цілому підтримали 270 народних депутатів на пленарному засіданні в суботу 10 червня. 

"Три години тривала битва за відпустки в залі парламенту і нарешті є результат - військові отримають відпустки 30 днів щорічної + 10 - за сімейними обставинами", - написав Гончаренко.

Зі свого боку представник фракції "Голос" Ярослав Железняк уточнив, що відпустка може бути надана частинами тричі на рік за умови одночасної відсутності не більш як 30% від загальної чисельності військовослужбовців.

Цей закон набуде чинності наступного дня після його опублікування в парламентській газеті "Голос України".

Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт, за яким військові зможуть розраховувати на збільшену відпустку і на додаткові виплати. 

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті