Верховна Рада підтримала збільшення термінів відпусток і виплат військовим

Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт, за яким військові зможуть розраховувати на збільшену відпустку і на додаткові виплати. Про це 30 травня повідомляють на офіційному сайті парламенту.

"Перемога! Рада збільшує відпустки військовим! За - 333 нардепи. Офіційно - 40 днів! Дозволяється відпустка 30 днів і ще 10 днів за сімейними обставинами", - написав нардеп Олексій Гончаренко.

Йдеться про законопроєкт №9342. Наразі документ затверджено в першому читанні, він очікує на голосування в другому, коли буде остаточне затвердження. Крім цього, цей проєкт також повертає виплати додаткових винагород на час дії воєнного стану на суму від 30 до 100 тисяч гривень.

Ба більше, затверджуються додаткові виплати в розмірі 6 тисяч гривень на місяць для строковиків - пропорційно часу проходження військової служби. Для курсантів випадає додаткова нагорода в 2350 гривень на місяць. Для інструкторів - розмір додаткової нагороди - залежно від рівня, інтенсивності та напрямів підготовки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Верховній Раді пропонують додати нові підстави для звільнення з військової служби.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті