Верещук очолила Координаційний штаб із захисту прав дитини

Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук очолила Координаційний штаб із захисту прав дитини. Про це 10 березня повідомляє прес-служба Міністерства реінтеграції.

"Віцепрем'єр-міністра Ірину Верещук призначено головою Координаційного штабу з питань захисту прав дитини в умовах воєнного стану. Таке рішення сьогодні було ухвалено на засіданні Кабміну", - повідомили у міністерстві.

Цей штаб створили у березні минулого року, щоб координувати дії органів влади та місцевого самоврядування із захисту прав дитини в умовах воєнного стану. Зараз же Кабмін, крім призначення Верещук, також розширив функції цього органу.

Так, Координаційний штаб тепер координуватиме дії влади для інтеграції за новим місцем проживання дітей, евакуйованих із небезпечних територій. Новою функцією буде також відстеження того, як дотримуються прав дітей-переселенців.

Нарешті, Верещук та довірений їй орган координуватиме заходи щодо повернення на територію України дітей, які примусово переміщені на тимчасово окуповану, до росії чи інших країн.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україну з тимчасово окупованих територій та з території РФ повернуто 307 українських дітей.

Статті

Світ
02.06.2023
14:09

"Не маючи широкої мережі агентів у тилу ворога, українська розвідка звернулася до несподіваних форм вербування". Західні медіа про Україну

“ФСБ зробить будь-що, щоб не дати цим дітям повернутися. Наразі вони можуть бути свідками на процесі проти Путіна у Міжнародному кримінальному суді, – сказав Кулеба The Times. – Вони допитували цю групу із 13 матерів 14 годин. Це було настільки...
Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Всі статті