Верещук очолила Координаційний штаб із захисту прав дитини

Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук очолила Координаційний штаб із захисту прав дитини. Про це 10 березня повідомляє прес-служба Міністерства реінтеграції.

"Віцепрем'єр-міністра Ірину Верещук призначено головою Координаційного штабу з питань захисту прав дитини в умовах воєнного стану. Таке рішення сьогодні було ухвалено на засіданні Кабміну", - повідомили у міністерстві.

Цей штаб створили у березні минулого року, щоб координувати дії органів влади та місцевого самоврядування із захисту прав дитини в умовах воєнного стану. Зараз же Кабмін, крім призначення Верещук, також розширив функції цього органу.

Так, Координаційний штаб тепер координуватиме дії влади для інтеграції за новим місцем проживання дітей, евакуйованих із небезпечних територій. Новою функцією буде також відстеження того, як дотримуються прав дітей-переселенців.

Нарешті, Верещук та довірений їй орган координуватиме заходи щодо повернення на територію України дітей, які примусово переміщені на тимчасово окуповану, до росії чи інших країн.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україну з тимчасово окупованих територій та з території РФ повернуто 307 українських дітей.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті