Угорщина буде триматись осторонь війни в Україні - Сійярто

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що інтерес України – залучити у війну якнайбільше країн, але Угорщина буде залишатися осторонь цього конфлікту. Про це Сійярто сказав в інтерв'ю виданню Index, - пишет "Ліга".

Він також зазначив, що розбіжностей із президентом України Володимиром Зеленським у нього не має. "У нас немає розбіжностей із президентом України Володимиром Зеленським. Він українець, а ми представляємо інтереси Угорщини. А в чому український інтерес? Залучити до цього конфлікту якнайбільше країн, хоча б шляхом постачання зброї. З іншого боку, в наших інтересах залишатися осторонь цього конфлікту і звести до мінімуму можливість сповзання у військову ситуацію", – сказав глава МЗС Угорщини.

Він визнав, що угорсько-українські відносини ще до початку повномасштабної війни були напруженими, проте, за словами Сійярто, після 24 лютого в Угорщині "зняли з порядку денного теми, що викликали напруженість".

Сійярто також вкотре підтвердив готовність Угорщини стати майданчиком для мирних переговорів України та РФ. Раніше в МЗС України називали таку пропозицію цинічною у світлі її відмови підтримувати санкції проти РФ та низки суперечливих заяв угорської влади.

Угорський міністр також сказав, що малоймовірно, що війна закінчиться найближчим часом.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті