Угорщина буде триматись осторонь війни в Україні - Сійярто

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що інтерес України – залучити у війну якнайбільше країн, але Угорщина буде залишатися осторонь цього конфлікту. Про це Сійярто сказав в інтерв'ю виданню Index, - пишет "Ліга".

Він також зазначив, що розбіжностей із президентом України Володимиром Зеленським у нього не має. "У нас немає розбіжностей із президентом України Володимиром Зеленським. Він українець, а ми представляємо інтереси Угорщини. А в чому український інтерес? Залучити до цього конфлікту якнайбільше країн, хоча б шляхом постачання зброї. З іншого боку, в наших інтересах залишатися осторонь цього конфлікту і звести до мінімуму можливість сповзання у військову ситуацію", – сказав глава МЗС Угорщини.

Він визнав, що угорсько-українські відносини ще до початку повномасштабної війни були напруженими, проте, за словами Сійярто, після 24 лютого в Угорщині "зняли з порядку денного теми, що викликали напруженість".

Сійярто також вкотре підтвердив готовність Угорщини стати майданчиком для мирних переговорів України та РФ. Раніше в МЗС України називали таку пропозицію цинічною у світлі її відмови підтримувати санкції проти РФ та низки суперечливих заяв угорської влади.

Угорський міністр також сказав, що малоймовірно, що війна закінчиться найближчим часом.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті