Великобританія вимагає від спонсорів здійснити тиск на МОК щодо допуску спортсменів з росії та Білорусі на Олімпіаду

Британський уряд написав листа спонсорам Олімпійських ігор із закликом чинити тиск на Міжнародний олімпійський комітет (МОК) щодо його пропозиції дозволити росіянам і білорусам брати участь у змаганнях наступного року на Паризьких іграх. Про це повідомляє агентство Reuters.

МОК зіткнувся зі зростаючою негативною реакцією після того, як у січні заявив про можливість для учасників з росії та її союзника Білорусі заробити олімпійські місця через азіатську кваліфікацію та змагатися як нейтральні спортсмени в Парижі.

Міністерка культури Великобританії Люсі Фрейзер вважає, що політичне керівництво росії та Білорусі регулярно використовує спорт у своїх пропагандистських цілях, тому допуск до Олімпіади означатиме допомогу у поширенні пропаганди.

"Ми знаємо, що спорт і політика в росії та Білорусі тісно переплетені, і ми сповнені рішучості, що режимам у росії та Білорусі не можна дозволити використовувати спорт у своїх пропагандистських цілях», — заявила Фрейзер.

Як повідомлялося раніше, мер Парижа виступила проти участі росії у літній Олімпіаді-2024 навіть під нейтральним прапором.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті