Велика Британія відправить в Україну сотні ударних безпілотників із дальністю дії понад 200 км

Велика Британія відправить в Україну сотні ударних безпілотників із дальністю дії понад 200 км. Про це заявив уряд Британії 15 травня після того, як президент Володимир Зеленський прибув до країни для переговорів із прем'єр-міністром Ріші Сунаком, - повідомляє Reuters.

"Сьогодні прем'єр-міністр підтвердить подальше надання Великою Британією сотень ракет протиповітряної оборони та інших безпілотних літальних апаратів, включно із сотнями нових ударних безпілотників великої дальності з дальністю понад 200 км", - ідеться в заяві уряду.

"Усе це буде доставлено найближчими місяцями, оскільки Україна готується посилити свій опір триваючому російському вторгненню", - вказується в повідомленні.

Як повідомлялося, Франція дасть Україні танки, бронемашини та засоби ППО.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті