Вдова вбитого окупантами в Донецьку американця назвала російських військових нелюдями

Вдова американського комуніста Рассела Бентлі (Техас), якого вбили в Донецьку його соратники з боротьби "за русский мир", назвала російських військових нелюдями. Про це у Телеграм повідомив журналіст Денис Казанський, який оприлюднив відео зі зверненням вдови Бентлі.

"Вона заявила, що залишки чоловіка їй так і не віддали.І звернулася до командирів 5-ї бригади імені Захарченка із проханням повернути все, що залишилося від Техасу, якщо в них є хоч щось людське.

Рассела Бентлі вбили більше місяця тому, а труп висадили в повітря і спалили, щоб замінити сліди.Зробили це російські військові.За цей час нікого так і не покарали", - написав Казанський.

Як повідомлялося, прокуратура Литви повідомила про підозру трьом бойовикам "ДНР", які вбили в Маріуполі литовського режисера. 

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті