Вдова вбитого окупантами в Донецьку американця назвала російських військових нелюдями

Вдова американського комуніста Рассела Бентлі (Техас), якого вбили в Донецьку його соратники з боротьби "за русский мир", назвала російських військових нелюдями. Про це у Телеграм повідомив журналіст Денис Казанський, який оприлюднив відео зі зверненням вдови Бентлі.

"Вона заявила, що залишки чоловіка їй так і не віддали.І звернулася до командирів 5-ї бригади імені Захарченка із проханням повернути все, що залишилося від Техасу, якщо в них є хоч щось людське.

Рассела Бентлі вбили більше місяця тому, а труп висадили в повітря і спалили, щоб замінити сліди.Зробили це російські військові.За цей час нікого так і не покарали", - написав Казанський.

Як повідомлялося, прокуратура Литви повідомила про підозру трьом бойовикам "ДНР", які вбили в Маріуполі литовського режисера. 

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті