Вчителі окупованої Луганщини відзвітували «Єдиній Росії» про те, що для захисту від ядерного вибуху НАТО успішно зарядили воду в банках

Білоруський акціоніст Владислав Бохан від імені «Єдиної Росії» розіслав до шкіл “ЛНР” методичку зі збирання приладу «БОХ-АН1», який нібито здатний нейтралізувати радіацію, що може загрожувати регіону під час війни з країнами НАТО. Про це він розповів у відео на своєму YouTube-каналі.

Вчителі повинні були з «підручних засобів» зібрати «примітивний пристрій», який представляв собою банку з водою, обмотану з двох боків фольгою. Його необхідно було поставити перед монітором або телевізором, щоб вода «зарядилася» і перетворилася на мікстуру від радіаційного ураження.

Кілька шкіл повірили в розіграш і надіслали звіти з фотографіями та відеозаписами процесу виготовлення приладу і його «зарядки». Показово, зазначає жартівник Бохан, що один з майстер-класів для «Єдиної Росії» продемонструвала вчителька... фізики.  

«Метою акції було розвінчання міфу про велику радянську освіту і науку», - пояснив акціоніст. «Напевно, вчителі, які заряджають банки з водою, страшніші, ніж засилля військових у школах», впевнений він.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
27.11.2025
10:51

Україна та «польсько-польська війна»

Як мінімум до 2027 року, коли в країні відбудуться чергові парламентські вибори, відкрите протистояння Навроцького та Туска стає головним змістом польської політики. І однією із ліній польського розлому стала Україна.
Світ
26.11.2025
11:45

«Зупинити бойові дії? Ми не божевільні!». Російські ЗМІ про Україну

«Міжнародна політика повертається до попередніх зразків - менш ідеологізованих, ніж ми звикли в ХХ столітті... А результат сутички знову визначається співвідношенням сил і результатом військового зіткнення»
Країна Світ
24.11.2025
09:36

"Це не документ, це - авантюра. Але є позитивні моменти": Сергій Гармаш про новий "мирний план" США

Зараз схожий ефект: хрін із нею з корупцією, - якщо йдеться про загрозу втрати національної гідності, то Міндіч відсувається на другий план. Отже, драматизація моменту вигідна нашій владі, і Зеленський, – давайте не забувати, – хороший актор.
Всі статті