Важкий бій у Кремінському лісі: вид з позиції українських військових

Українські захисники показали момент важкого бою в Крмінському лісі на Луганщині, знятий з їхньої позиції. Відео розмістив один із українських військовослужбовців у Twitter 17 червня.

"Важкий бій між українським солдатом та російським спецназом у Кремінському лісі", – сказано в повідомленні.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що українські захисники знищили ворожий "Урал" в районі Червонопопівки на Луганщині. Екіпаж втік.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті