Ватажок "ДНР" особисто переконався, що ціни на продукти "залишають бажати кращого" і знайшов цьому виправдання

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін особисто переконався, що ціни на продукти на окупованій частині Донецької області залишаються високими. Про це він розповів у себе в Телеграм після спільної з першим заступником керівника АП РФ Сергієм Кирієнком "інспекції" одного із супермаркетів Донецька

Маріонетковий правитель повідомив, що відвідав разом з Кирієнком один із "республіканських" продуктових магазинів: там "ціни залишають бажати кращого".

При цьому Пушилін знайшов безліч виправдань хронічної дорожнечі продуктів харчування на окупованому Донбасі.

"Перелік проблем у кожного з них (виробників продуктів харчування та великих торгових мереж – "ОстроВ") чималий, насамперед це кадровий голод. Є труднощі з логістикою, зараз припинено пільгове кредитування. Багато питань, пов'язаних із перехідним періодом, особливо це стосується оподаткування ", - розповів Пушилін.

Він традиційно пообіцяв вирішення цих проблем. За словами колабораціоніста, "держава" даватиме підприємцям рекомендації, проводитиме семінари.

"Але бізнес повинен розуміти соціальну відповідальність у політиці ціноутворення", - вкотре закликав він місцевих підприємців знизити ціни.

Як повідомлялося раніше, окупаційна влада марно намагається домогтися зниження цін на продукти харчування в магазинах окупованої частини Донецької області. Ще восени минулого року було відкрито спеціальний чат-бот, створено антирейтинг підприємців, які завищують ціни. Влітку було організовано штаб із ціноутворення. Ватажок ДНР Денис Пушилін неодноразово заявляв, що з січня цього року ціни на продукти в республіці не повинні перевищувати ростовські.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті