Ватажок "ДНР" особисто переконався, що ціни на продукти "залишають бажати кращого" і знайшов цьому виправдання

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін особисто переконався, що ціни на продукти на окупованій частині Донецької області залишаються високими. Про це він розповів у себе в Телеграм після спільної з першим заступником керівника АП РФ Сергієм Кирієнком "інспекції" одного із супермаркетів Донецька

Маріонетковий правитель повідомив, що відвідав разом з Кирієнком один із "республіканських" продуктових магазинів: там "ціни залишають бажати кращого".

При цьому Пушилін знайшов безліч виправдань хронічної дорожнечі продуктів харчування на окупованому Донбасі.

"Перелік проблем у кожного з них (виробників продуктів харчування та великих торгових мереж – "ОстроВ") чималий, насамперед це кадровий голод. Є труднощі з логістикою, зараз припинено пільгове кредитування. Багато питань, пов'язаних із перехідним періодом, особливо це стосується оподаткування ", - розповів Пушилін.

Він традиційно пообіцяв вирішення цих проблем. За словами колабораціоніста, "держава" даватиме підприємцям рекомендації, проводитиме семінари.

"Але бізнес повинен розуміти соціальну відповідальність у політиці ціноутворення", - вкотре закликав він місцевих підприємців знизити ціни.

Як повідомлялося раніше, окупаційна влада марно намагається домогтися зниження цін на продукти харчування в магазинах окупованої частини Донецької області. Ще восени минулого року було відкрито спеціальний чат-бот, створено антирейтинг підприємців, які завищують ціни. Влітку було організовано штаб із ціноутворення. Ватажок ДНР Денис Пушилін неодноразово заявляв, що з січня цього року ціни на продукти в республіці не повинні перевищувати ростовські.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті