Ватажки "ДНР" і "ЛНР" та губернатори двох областей РФ підписали угоду про створення якоїсь співдружності "Донбас"

Ватажки "ДНР" і "ЛНР" і губернатори двох областей РФ підписали угоду про створення якоїсь співдружності "Донбас". Про це пишуть російські ЗМІ.

Зазначають, що губернатори Ростовської та Воронезької областей Василь Голубєв і Олександр Гусєв і глави окупаційних адміністрацій Донецької та Луганської областей Денис Пушилін і Леонід Пасічник поставили підписи під відповідним документом.

Сторони мають намір розвивати співпрацю в економіці, культурі, науці та спорті 

Угода набуває чинності з 1 березня 2024 року і розрахована на п'ять років.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті