ВАКС відправив під варту нардепа Гунька, якого викрили на хабарі

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід народному депутату Анатолієві Гуньку, якого викрили на хабарі. Про це повідомляє Lb.ua.

Прокурор САП просив взяти Гунька під варту з можливістю внесення застави у розмірі понад 50 млн грн.

Суд задовольнив вимогу частково - відправив депутата під варту до 7 жовтня. Гунько може внести заставу в розмірі 30 млн грн.

Як повідомлялося, НАБУ та САП оголосили підозру народному депутату від "Слуги народу" Анатолію Гуньку, якого 8 серпня затримали на хабарі у 85 тисяч доларів. 

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті