НАБУ та САП оголосили підозру народному депутату від "Слуги народу" Гуньку

НАБУ та САП оголосили підозру народному депутату від "Слуги народу" Анатолію Гуньку, якого 8 серпня затримали на хабарі у 85 тисяч доларів. Про це повідомили у Національному антикорупційному бюро.

За даними слідства, нардеп, який також є головою Тимчасової слідчої комісії ВРУ з питань розслідування фактів корупції на державних підприємствах, в установах та організаціях Національної академії аграрних наук України, запропонував підприємцю отримати землю, яка була у сфері управління держпідприємств, під обробку.

"Свої "послуги" він оцінив у розрахунку 130 доларів/1 га землі. У результаті досягнутих домовленостей, за надання для обробки ріллі площею 1700 га одного з державних підприємств, сума переданої неправомірної вигоди становила 221 тисячу доларів. При цьому, 85 тисяч доларів мали стати "авансом" і бути передані до початку обробітку земель", — заявили у НАБУ.

Нагадаємо, 8 серпня народного депутата Анатолія Гунька від партії "Слуга народу" затримали детективи антикорупційних органів.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті