"Вагнерівці" двічі штурмовали "опорник" прикордонників під Бахмутом, але лише понесли втрати

Українські прикордонники під час боїв за Бахмут відбили дві атаки "вагнерівців" на один з опорних пунктів. Про це 24 березня повідомили представники Державної прикордонної служби.

"Один з опорних пунктів захисників ворог штурмував двічі. За вогневої підтримки мінометів бійці затримали підхід резерву загарбників, що змусило ворога зупинити атаку", - повідомили прикордонники.

Остаточно відступити рашистам довелося вже після стрілецького бою з бійцями "опорника". Орієнтовні втрати найманців склали чотири вбитих і 10 поранених рашистів.

Нагадаємо, раніше генерал-полковник Сирський повідомляв, що "Вагнер" під Бахмутом видихається і ЗСУ скоро "скористаються нагодою".

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті