"Вагнер" під Бахмутом видихається і ЗСУ скоро "скористаються нагодою" - Сирський

Російські окупанти продовжують спроби захопити Бахмут силами так званої "ПВК "Вагнер", але їхні сили поступово видихаються. Про це 23 березня в Telegram написав командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський.

"Агресор не полишає надії за будь-яку ціну взяти Бахмут, попри втрати в живій силі, в техніці. Основними силами РФ на цьому напрямку є представники ПВК "Вагнера", - розповів генерал-полковник.

За словами Сирського, росіяни на цій ділянці фронту витрачають великі сили і ЗСУ не забудуть цим скористатися. Саме так було, наприклад, під Києвом і під Харковом.

"Зовсім скоро ми скористаємося цією можливістю, як свого часу робили це під Києвом, Харковом, Балаклеєю і Куп'янськом", - додав командувач Сухопутних військ.

Нагадаємо, раніше британська розвідка повідомила, що ЗСУ почали локальну контратаку на захід від Бахмута.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті