В Женеві проходить виставка фотографа Олександра Волчанського, присвячена Євромайдану в Луганську

Фотовиставка від Луганського обласного краєзнавчого музею, присвячена Євромайдану у місті, проходить у Женеві. Про це повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 16 січня.

"Сьогодні, 16 січня, десята річниця з прийняття "диктаторських законів" Януковича, які мали на меті придушити акції протесту, що вже почалися в країні та ізолювати Україну від європейських цінностей і демократії. Події, які розгорталися тоді в Луганську, зафіксував фотограф Олександр Волчанський", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що світлини Волчанського демонструють настрій луганчан - вони збиралися біля пам’ятника Шевченка з синьо-жовтими стрічками та стягами, співали українські пісні, приходили з дітьми, адже ніхто не очікував кривавого повороту тих подій. 

"Нині на ці світлини дивиться увесь світ. 50 фотокарток розмістили у виставковому просторі Geneva Heritage Lab в Женевському університеті", - пише Лисогор.

Раніше повідомлялось, що в Парижі відбудеться виставка робіт українського художника, присвячена наслідкам підриву Каховської ГЕС та Третій світовій війні.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті