В Женеві проходить виставка фотографа Олександра Волчанського, присвячена Євромайдану в Луганську

Фотовиставка від Луганського обласного краєзнавчого музею, присвячена Євромайдану у місті, проходить у Женеві. Про це повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 16 січня.

"Сьогодні, 16 січня, десята річниця з прийняття "диктаторських законів" Януковича, які мали на меті придушити акції протесту, що вже почалися в країні та ізолювати Україну від європейських цінностей і демократії. Події, які розгорталися тоді в Луганську, зафіксував фотограф Олександр Волчанський", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що світлини Волчанського демонструють настрій луганчан - вони збиралися біля пам’ятника Шевченка з синьо-жовтими стрічками та стягами, співали українські пісні, приходили з дітьми, адже ніхто не очікував кривавого повороту тих подій. 

"Нині на ці світлини дивиться увесь світ. 50 фотокарток розмістили у виставковому просторі Geneva Heritage Lab в Женевському університеті", - пише Лисогор.

Раніше повідомлялось, що в Парижі відбудеться виставка робіт українського художника, присвячена наслідкам підриву Каховської ГЕС та Третій світовій війні.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті