В Якутії за згоду завербуватися в армію будь-якому громадянину РФ обіцяють 800 тис рублів

У Якутії за згоду завербуватися в армію будь-якому громадянину РФ обіцяють 800 тис рублів. Про це повідомляють у Телеграм російські "воєнкори".

"Будь-який житель Росії, який прийняв рішення виконати свій обов'язок із захисту Вітчизни, може оформитися на службу через Якутію і отримати гідну виплату. Також, важливим фактором є те, що контрактна служба з якутськими бійцями дасть змогу нести службу в більш комфортних умовах", - йдеться в повідомленні.

У чому саме полягають ці "комфортні умови", "воєнкори" не повідомляють.

Водночас найманцям обіцяють "оплату проїзду, безоплатне проживання та харчування", а також "персонального куратора, який постійно буде на зв'язку, допоможе швидко зібрати потрібні документи і дістатися до пункту відбору".

Як повідомлялося, російські "мобіки" скаржаться, що їх обманом кидають на передову.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті