Російські "мобіки" скаржаться, що їх обманом кидають на передову (перехоплення ГУР)

Мобілізованих росіян обманом кидають на передову, внаслідок чого деякі "мобіки" думають самовільно покинути позиції. Відповідне перехоплення розмови одного з окупантів опублікувало Головне управління розвідки.

"Та командир гівнюк, зрозумів? Він на полігоні так стелився: "Хлопці, я буду з вами, все буде добре, ніхто там сидіти не буде, ми будемо на другій лінії". І ми всі одразу перетворилися на піхоту. Нафіг воно треба" , – скаржиться у розмові росіянин.

Повідомляється, що цей "мобік" став військовослужбовцем піхотного підрозділу 1 армійського корпусу РФ. Нині він воює на передовій. Причому окупант додав, що не хоче повертатися на фронт і відверто заявив командиру, що не збирається повертатися на передову.

"Я б просто так не пішов звідси. Я і кажу: самовільно піду з частини, якщо так будуть ставитись. Ви нічого не повинні, розумієш? Від "укропів" сидіти 120 метрів. 6 днів посидів на "будиночку". Знову засунули", - заявив окупант.

Нагадаємо, раніше "чмобіки" з Інгушетії розповіли, що їм довелося в бійках добувати собі патрони до автоматів та бронежилети.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті