В Якутії за згоду завербуватися в армію будь-якому громадянину РФ обіцяють 800 тис рублів

У Якутії за згоду завербуватися в армію будь-якому громадянину РФ обіцяють 800 тис рублів. Про це повідомляють у Телеграм російські "воєнкори".

"Будь-який житель Росії, який прийняв рішення виконати свій обов'язок із захисту Вітчизни, може оформитися на службу через Якутію і отримати гідну виплату. Також, важливим фактором є те, що контрактна служба з якутськими бійцями дасть змогу нести службу в більш комфортних умовах", - йдеться в повідомленні.

У чому саме полягають ці "комфортні умови", "воєнкори" не повідомляють.

Водночас найманцям обіцяють "оплату проїзду, безоплатне проживання та харчування", а також "персонального куратора, який постійно буде на зв'язку, допоможе швидко зібрати потрібні документи і дістатися до пункту відбору".

Як повідомлялося, російські "мобіки" скаржаться, що їх обманом кидають на передову.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті