В уряді Німеччини заявили, що Шольц продовжуватиме телефонувати путіну

Незважаючи на відсутність будь-яких результатів, канцлер Німеччини Олаф Шольц продовжить телефонувати російському диктатору путіну. Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на заяву представника федерального уряду Штеффена Гебештрайта 22 лютого.

"Важливо залишатися в контакті. Канцлер і уряд у цьому переконані. Ми не бачимо бажання Путіна зупинити війну, але час від часу дзвонити до Москви", - сказав Гебештрайт. 

Він додав, що дзвонити слід навіть за відсутності результатів розмов та різниці принципових позицій щодо війни. 

Представник не поділяє оцінки деяких експертів щодо того, що мова стала менш агресивною.

"Ми почули те саме, що Путін говорить місяцями та тижнями", - зазначив він. 

Нагадаємо, раніше розвідка Німеччини повідомила, що росія може мобілізувати додатковий мільйон солдатів. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті