В Україні створено дагестанський добровольчий батальйон

У складі Збройних Сил України проти російської армії воюватиме батальйон вихідців із Дагестану. Про це сказав його керівник Магомет Сейпулаєв. Зроблену разом із ним спільну заяву 29 жовтня розмістив у Фейсбук народний депутат України Олексій Гончаренко.

"Створено батальйон дагестанців імені Імама Шаміля, який буде боротись за визволення Дагестану. Батальйон спочатку допоможе Україні, а потім ми допоможемо Дагестану", - зазначив нардеп.

"Ми боротьбу з росією почали задовго до цього, років 10-15 назад", - додав Сейпулаєв.

За його словами, те що "вже 100 років стосується" Дагестану, тобто російське збройне вторгнення, зараз стосується України.

"Тому ми вирішили допомогти", - наголосив Магомет Сейпулаєв.

"Дуже важливо, щоб народи Кавказу та всі поневолені народи росії мали свої національні батальйони в складі ЗСУ. На основі цих батальйонів в майбутньому можна створити визвольні армії, які будуть звільняти свою землю та свої народи. Свободу можна отримати лише зі зброєю в руках!", - зазначив Гончаренко.

Нагадаємо, після оголошення путіним мобілізації на усій території РФ найактивніше проти неї протестували саме у Дагестані.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті