В Україні з 1 жовтня запрацює іпотека під 3% для чотирьох категорій громадян

В Україні програма «Доступна іпотека» запрацює з 1 жовтня 2022 року для чотирьох категорій громадян. Про це повідомляє Офіційний телеграм-канал Прем‘єр-міністра України.

"Перша категорія - це військовослужбовці за контрактом та працівники сектору безпеки та оборони. Друга категорія - це медики. Третя - вчителі та педагогічні працівники. Четверта категорія - науковці. Ставка за іпотекою для всіх цих категорій громадян складатиме 3%. Термін іпотеки - до 20 років. Мінімальний початковий внесок - 20% від вартості житла", - зазначається в повідомленні.

Також акцентується, що з наступного року програма запрацює для всіх українців, які потребують покращення житлових умов. 

"Ставка буде так само пільговою і складатиме лише 7% річних", - йдеться в повідомленні.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті