Російський "Промсвязьбанк" видав за пільговою іпотекою близько мільярда рублів на купівлю житла в окупованому Маріуполі

Російський "Промсвязьбанк" видав на купівлю житла в окупованому Маріуполі близько мільярда рублів кредитних коштів за держпрограмою пільгової іпотеки. Про це 29 березня повідомила прес-служба банку.

Зазначається, що пільгове житло хочуть придбати не тільки місцеве населення, а й заїжджі росіяни.

"ПСБ надав уже майже мільярд рублів іпотечних позик за державною програмою пільгової іпотеки на придбання квартир у відновлюваному Маріуполі, і ця сума може бути кратно вищою за умови збільшення обсягів будівництва нового житла. Ми спостерігаємо інтерес до купівлі квартир у нових суб'єктах як з боку місцевого населення, зацікавленого в поліпшенні житлових умов, так і від наших клієнтів з інших регіонів Росії", - цитує заступник голови ПСБ Михайло Дорофєєв.

Як повідомлялося, в окупованому Маріуполі жителі скаржаться на нашвидкуруч зроблені росіянами новобудови, які "розсипаються" на очах. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті