В Україну з тимчасово окупованих територій і з території РФ повернуто 307 українських дітей

307 українських дітей повернуто на підконтрольну уряду територію України з тимчасово окупованих територій і з території РФ. Про це повідомив у Телеграм уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець 6 березня.

Він зазначив, що в понеділок в Україну вдалося повернути 8-річного хлопчика.

"Наприкінці лютого до Офісу Уповноваженого з прав людини надійшло звернення про повернення дитини, яка перебуває на тимчасово окупованій росією території. За кілька днів за сприяння та роботи співробітників Офісу омбудсмана Сашка зустріла бабуся. Тепер хлопчик - в Україні", - написав Лубінець.

Він зазначив, що за даними Національного інформаційного бюро, наразі вдалося повернути в Україну 307 українських дітей.

"Працюємо для того, щоб повернути додому кожного українця", - підсумував омбудсмен.

Як раніше повідомлялося, рашисти вербують українських дітей, використовуючи їх як шпигунів. 

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті