В Україну повернули тіла 58 захисників

Відбувся черговий репатріаційний захід, за результатами якого в Україну повернені 58 загиблих оборонців 16 лютого. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими в Телеграм.

"Полеглих оборонців України було повернено завдяки взаємодії співробітників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими з Об’єднаним центром при СБУ, МВС України (Секретаріат уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин), ЗС України (ЦУ ЦВС), ГУ ДСНС України, іншими представниками структур сектору безпеки та оборони України", - сказано в повідомленні.

У Координаційному штабі окремо подякували за сприяння Міжнародному Комітету Червоного Хреста.

Зазначається, що ЗСУ забезпечать перевезення репатрійованих тіл та останків до визначених державних установ для передачі представникам правоохоронних органів та судово-медичним експертам для встановлення осіб загиблих.

"Тіла наших Захисників після ідентифікації будуть передані рідним для гідного поховання", - йдеться також у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що в Києві перепоховали військового з Рубіжного Андрія Трощия, який загинув майже два роки тому, захищаючи рідне місто.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті