У Києві перепоховали військового з Рубіжного Андрія Трощия, який загинув майже два роки тому, захищаючи рідне місто

Військовослужбовця з Рубіжного Андрія Трощия, який загинув майже два роки тому, захищаючи рідне місто, перепоховали у Києві 15 лютого. Про це повідомив начальник Рубіжанської МВА Андрій Юрченко у Facebook.

"Сьогодні, 15 лютого 2024 року, в м. Київ відбулося поховання нашого земляка, видатного рубіжанина, активіста ветеранського руху Луганщини, Героя Рубіжного - Андрія Трощия", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що Трощий працював викладачем у Рубіжанському індустріально-педагогічному технікумі з 2009 року. 

"У цивільному житті його любили й поважали за відкрите серце, позитив, щирість та доброту", - йдеться в повідомленні.

З 2015 року Андрій Трощий проходив службу у збройних силах України. На початку повномасштабного вторгнення одразу став на захист рідної Луганщини у складі Сил територіальної оборони.

За офіційними даними, Андрій Трощий зник безвісти 13 березня 2022 року, захищаючи рідне місто від російських загарбників.

"Похоронна церемонія залучила велику кількість людей, які прийшли вшанувати памʼять та висловити співчуття родині загиблого військовослужбовця. Рідним Андрія Трощия було вручено відзнаку захисника Рубіжного посмертно", - йдеться також у повідомленні начальника Рубіжанської МВА.

Поховали Андрія Трощия на лісовому кладовищі у місті Київ. 

Раніше повідомлялось, що після обміну тіл й експертизи перепоховали захисника з Луганщини Сергія Владикіна, який загинув 4 березня 2022 року.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті