В Україні знизився дефіцит енергії, попри зростання споживання – Укренерго

Дефіцит електроенергії в Україні знизився, попри зростання споживання через морози. Про це 5 лютого у Telegram повідомляє прес-служба "Укренерго".

"Поступово зростає споживання через посилення морозів. Більше стрімке зростання очікується завтра, з початком робочого тижня. Після ремонту в мережу повернулися два блоки на теплових електростанціях. Одночасно один блок вивели в аварійний ремонт", - повідомили в компанії.

Також наголошується, що протягом доби продовжувався імпорт електроенергії з інших країн. Все це дозволило знизити дефіцит електроенергії, але він все ще зберігається на суттєвому рівні та обсягів генерації не вистачає для повного покриття споживання.

Зазначається, що електроенергія, що виробляється, розподіляється на забезпечення процесів, необхідних для роботи енергетичної та критичної інфраструктури (водоканали, котельні, лікарні), а також на покриття потреб промисловості та населення. При цьому у Київській та Одеській областях є мережеві обмеження.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві, Київській та Дніпропетровській областях півдня не вимикатимуть світло.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті