В Україні знизився дефіцит енергії, попри зростання споживання – Укренерго

Дефіцит електроенергії в Україні знизився, попри зростання споживання через морози. Про це 5 лютого у Telegram повідомляє прес-служба "Укренерго".

"Поступово зростає споживання через посилення морозів. Більше стрімке зростання очікується завтра, з початком робочого тижня. Після ремонту в мережу повернулися два блоки на теплових електростанціях. Одночасно один блок вивели в аварійний ремонт", - повідомили в компанії.

Також наголошується, що протягом доби продовжувався імпорт електроенергії з інших країн. Все це дозволило знизити дефіцит електроенергії, але він все ще зберігається на суттєвому рівні та обсягів генерації не вистачає для повного покриття споживання.

Зазначається, що електроенергія, що виробляється, розподіляється на забезпечення процесів, необхідних для роботи енергетичної та критичної інфраструктури (водоканали, котельні, лікарні), а також на покриття потреб промисловості та населення. При цьому у Київській та Одеській областях є мережеві обмеження.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві, Київській та Дніпропетровській областях півдня не вимикатимуть світло.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті