В Україні знайшли тіло британського десантника-добровольця, який зник безвісти на початку серпня

В Україні знайшли тіло зниклого британського десантника, військового добровольця Деніела Берка. Про це повідомила британська поліція, пише Sky News 16 вересня.

"За даними британської поліції, тіло колишнього британського солдата, зниклого в Україні, було знайдено владою країни", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що колишній 36-річний десантник Деніел Берк з південного Манчестера був оголошений зниклим безвісти своєю сім'єю 16 серпня.

Він приїхав в Україну минулого року. Тут він створив власний добровольчий підрозділ, відомий як "Темні ангели". Зник Берк зі своєї квартири в Запоріжжі на початку серпня. Нині британська поліція співпрацює з родиною Берка та українською владою, щоб сприяти офіційному впізнанню та поверненню тіла додому.

Раніше повідомлялось про загибель в Україні 31-річного британського добровольця: його тіло зі зв'язаними руками знайшли у водоймі.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті