В Україні запустили грантову програму для музикантів, чиї інструменти пошкоджені під час війни

В Україні розпочалась грантова програма Instrumental, яка допоможе музикантам придбати або відновити інструменти, які постраждали під час війни. Про це Міністерство культури та інформаційної політики України повідомляє у Фейсбук.

Заявки на програму приймає освітньо-концертна платформа сучасної академічної музики Kyiv Contemporary Music Days (KCMD).

Подати документи на участь можуть українські фахівці у сфері академічної музики: виконавці, композитори, музикознавці, викладачі тощо.

"Гранти можуть бути використані на придбання нового або вживаного інструмента та аксесуарів до нього, а також на ремонт, реставрацію, обслуговування та покращення наявного інструмента. Програма передбачає покриття як повної вартості інструмента, так і частини вартості за умови, що заявник має кошти на покриття решти суми", - зазначили у МКІП.

Заявки приймаються до 15 січня 2024 року.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті