В Україні провели перший обмін сертифіката єВідновлення на нове житло: родина з Гостомеля придбає нову оселю

У межах програми єВідновлення родина з Гостомеля використала житловий сертифікат, отриманий за знищене майно, для купівлі нової оселі у Бучі на Київщині. Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (Мінреінтеграції) в Телеграм 4 січня.  

"Наразі для виплат компенсацій за повністю знищене житло сформовано 1826 житлових сертифікатів. Понад 400 родин вже використали сертифікат для бронювання коштів з метою купівлі нового житла та готові укладати угоди купівлі-продажу", - сказано в повідомленні.  

Відомство нагадує: для того, щоб отримати житловий сертифікат, треба подати заяву про зруйноване майно через Дію. Далі комісія опрацює її та визначить суму компенсації. Після цього житловий сертифікат з відповідною інформацією відобразиться у вашому застосунку. Сертифікат можна використати для придбання квартири, будинку чи інвестувати в майбутню нерухомість. Дізнатися докладніше про програму житлових сертифікатів можна за посиланням.

Раныше повідомлялось, що Уряд вніс зміни до програми пільгового іпотечного кредитування єОселя.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті