В Україні почали навчати ще 10 тисяч операторів для "Армії дронів" ЗСУ

Курси з підготовки операторів безпілотних літальних апаратів у межах проєкту "Армія дронів" розпочали ще 10 тисяч майбутніх пілотів. Про це глава міністерства цифрової трансформації Михайло Федоров розповів в ефірі телемарафону 14 серпня.

"Десять тисяч пілотів ми вже навчили завдяки 26 школам, але цього недостатньо. Зараз запустили навчання ще такої ж кількості пілотів. Окремих людей навчають центри Збройних Сил", - сказав він.

За словами Федорова, пілоти пройдуть як теоретичну, так і практичну підготовку. Більшість з 10 тисяч операторів, що пройшли навчання у першу хвилю, нині виконують бойові завдання на фронті.

У межах нового етапу були відкриті нові категорії – операторів навчають керувати як звичайними розвідувальними коптерами Mavic/Matrice/Autel, так і FPV-дронами, а також літаками-бомбардувальниками.

Як повідомлялося, для підтримки контрнаступу Сил оборони на фронт було відправлено 1700 БпЛА за  програмою "Армія дронів".

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті