В Україні готують льотний персонал до обслуговування літаків F-16 - Міноборони

В Україні триває підготовка льотного персоналу до повноцінної роботи та обслуговування літаків F-16. Про це перший заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив у Телеграм 9 січня.

Павлюк нагадав, що наприкінці грудня перша група пілотів завершила базову підготовку у рамках роботи міжнародної Коаліції військово-повітряних сил. Така підготовка, в тому числі мовна, тривала з серпня 2023 року для досвідчених пілотів. Після цього пілоти вирушили до Данії на навчання безпосередньо керувати бойовими літаками F-16.

За його словами, наразі інші групи пілотів в межах мовної та базової льотної підготовки продовжують навчання у Великій Британії.

Одночасно з цим, завдяки зусиллям партнерів, триває підготовка льотного персоналу, інженерів та авіатехніків.

"Будь-які питання щодо готовності наших фахівців та інфраструктури до роботи з багатоцільовими літаками F-16 ми вирішуємо в пріоритетному порядку", - підкреслив генерал-лейтенант.

Як повідомлялося, 8 січня Павлюк заявив, що робота з інтеграції багатоцільового літака F-16 у загальну систему Сил оборони проходить як всередині України, так і за кордоном.

Статті

Світ
11.05.2024
10:03

"Майбутнє українського Донбасу видається все більш похмурим". Західні медіа про Україну

...Китайці, ймовірно, вирішили, що погрози Байдена були блефом. У березні 2023 року Сі відвідав Кремль, зухвало демонструючи солідарність з Путіним. Це виявилося переломним моментом у війні Москви, фактично перетворивши конфлікт на опосередковану...
Країна
09.05.2024
14:20

Тінь Медведчука: запорізька руда та вугілля Донбасу

В.Медведчук займається звичними для себе речами. Як і раніше в Україні, це "розпил" державних грошей (тепер із федерального бюджету) та рейдерство. Кумівство з путіним дозволяє робити це безкарно.
Світ
08.05.2024
09:59

Зобразити те, що важко уявити. Подорож колишніми нацистськими таборами смерті у Польщі

"Хоча близько половини єврейських жертв справді загинули в таборах, інша половина так і не потрапила до таборів смерті, — розповідає він. — Вони померли від голоду і хвороб у гето або були вбиті в містах і селах, де вони жили".
Всі статті